10/20 00:30 | | The Strongest | The Strongest - Blooming | 1-0 | Blooming | 1-1 | |
|
|
|
|
10/20 00:45 | | Tigres | Tigres - America de Cali | 0-0 | America de Cali | 0-0 | |
|
|
|
10/20 01:00 | | A.D. Isidro Meta | A.D. Isidro Meta - Santa Tecla | 1-0 | Santa Tecla | 1-0 | |
|
|
|
10/20 02:00 | | CD Olimpia | CD Olimpia - Santos De Guapil | 0-1 | Santos De Guapil | 1-0 | |
|
|
|
10/20 08:00 | | Sriwijaya FC | Sriwijaya FC - Arema FC | 1-1 | Arema FC | 2-1 | |
|
|
|
10/20 08:50 | | Adelaide United | Adelaide United - Melbourne Victor | 2-2 | Melbourne Victor | 1-1 | |
|
|
|
10/20 09:30 | | Yokohama FC | Yokohama FC - Machida | 2-2 | Machida | 2-1 | |
|
|
|
10/20 10:00 | | Song Lam Nghe An | Song Lam Nghe An - Hai Phong | 2-3 | Hai Phong | 1-0 | |
|
|
|
10/20 11:00 | | Banants | Banants - Ararat Erevan | 0-0 | Ararat Erevan | 1-1 | |
|
|
|
10/20 11:30 | | Home United FC | Home United FC - Balestier Khalsa | 2-0 | Balestier Khalsa | 1-0 | |
|
|
|
10/20 11:30 | | Persiba Balikpap | Persiba Balikpap - Barito Putera | 2-3 | Barito Putera | 2-1 | |
|
|
|
10/20 11:30 | | Bali United | Bali United - PS TNI | 2-1 | PS TNI | 5-0 | |
|
|
|
10/20 11:35 | | Shandong Luneng | Shandong Luneng - Liaoning FC | 3-1 | Liaoning FC | 4-0 | |
|
|
|
10/20 12:00 | | FC Dacia Chisina | FC Dacia Chisina - Zaria Balti | 1-1 | Zaria Balti | 2-1 | |
|
|
|
10/20 12:00 | | Spicul Chiscaren | Spicul Chiscaren - Sfintul | 1-1 | Sfintul | 0-2 | |
|
|
|
|
10/20 12:00 | | Nasaf Qarshi | Nasaf Qarshi - Din. Samarkand | 3-0 | Din. Samarkand | 1-0 | |
|
|
|
10/20 12:00 | | OTMK Olmaliq | OTMK Olmaliq - Mashal Muborak | 2-1 | Mashal Muborak | 1-1 | |
|
|
|
10/20 12:00 | | Qizilqum Zarafsh | Qizilqum Zarafsh - Lokomotiv Tashke | 0-2 | Lokomotiv Tashke | 2-1 | |
|
|
|
10/20 12:00 | | Sogdiana | Sogdiana - Metalourg Bekaba | 3-2 | Metalourg Bekaba | 0-2 | |
|
|
|
10/20 12:00 | | Poland U17 | Poland U17 - Cyprus U17 | 1-0 | Cyprus U17 | 2-0 | |
|
|
|
10/20 12:00 | | Sweden U17 | Sweden U17 - San Marino U17 | 9-0 | San Marino U17 | 3-0 | |
|
|
|
10/20 12:00 | | Brighton U23 | Brighton U23 - Middlesbrough U2 | 2-2 | Middlesbrough U2 | 3-1 | |
|
|
|
10/20 12:00 | | Everton U23 | Everton U23 - Sunderland U23 | 0-1 | Sunderland U23 | 3-1 | |
|
|
|
10/20 12:30 | | Partizan Bardejo | Partizan Bardejo - Podbrezova B | 7-0 | Podbrezova B | 1-1 | |
|
|
|
10/20 12:45 | | Petrojet | Petrojet - Wadi Degla SC | 2-2 | Wadi Degla SC | 0-0 | |
|
|
|
10/20 12:45 | | Lokomotiv Gorna | Lokomotiv Gorna - Lokomotiv Sofia | 1-0 | Lokomotiv Sofia | 2-3 | |
|
|
|
10/20 13:00 | | Litex Lovech | Litex Lovech - Neftochimic Burg | 2-0 | Neftochimic Burg | 2-0 | |
|
|
|
10/20 13:00 | | Strumska Slava | Strumska Slava - PFC Nesebar | 0-1 | PFC Nesebar | 2-2 | |
|
|
|
10/20 13:00 | | Tsarsko Selo | Tsarsko Selo - Maritsa Plovdiv | 2-0 | Maritsa Plovdiv | 2-1 | |
|
|
|
10/20 13:00 | | HNK Gorica | HNK Gorica - HNK Sibenik | 1-0 | HNK Sibenik | 2-0 | |
|
|
|
10/20 13:00 | | Hrvatski dragovo | Hrvatski dragovo - NK Novigrad | 2-1 | NK Novigrad | 1-1 | |
|
|
|
10/20 14:00 | | Zimbru Chisinau | Zimbru Chisinau - Speranta Nispore | 2-1 | Speranta Nispore | 1-0 | |
|
|
|
10/20 14:00 | | FC Sozopol | FC Sozopol - FC Montana | 0-5 | FC Montana | 1-1 | |
|
|
|
10/20 14:00 | | Pohronie | Pohronie - SKF Sered | 2-3 | SKF Sered | 2-1 | |
|
|
|
10/20 14:30 | | Zob Ahan | Zob Ahan - Pars Janoobi Jam | 0-3 | Pars Janoobi Jam | 1-1 | |
|
|
|
10/20 15:00 | | Gaz Metan Medias | Gaz Metan Medias - Politehnica Iasi | 0-2 | Politehnica Iasi | 1-1 | |
|
|
|
10/20 15:00 | | Inhulets | Inhulets - FK Avanhard Kram | 0-0 | FK Avanhard Kram | 1-0 | |
|
|
|
10/20 15:00 | | Volyn | Volyn - Desna Chernihiv | 0-2 | Desna Chernihiv | 1-1 | |
|
|
|
10/20 15:00 | | Ismaily | Ismaily - El Daklyeh | 2-1 | El Daklyeh | 3-1 | |
|
|
|
10/20 15:00 | | FC Lviv | FC Lviv - Skala Stryj | 1-1 | Skala Stryj | 2-1 | |
|
|
|
10/20 15:00 | | Real Pharma | Real Pharma - Dnipro-1 | 0-3 | Dnipro-1 | 2-1 | |
|
|
|
10/20 15:00 | | Sudnobudivnyk My | Sudnobudivnyk My - SC Tavriya | 0-0 | SC Tavriya | 1-1 | |
|
|
|
10/20 15:30 | | HIFK | HIFK - SJK Seinajoki | 2-2 | SJK Seinajoki | 1-1 | |
|
|
|
10/20 15:30 | | Ilves Tampere | Ilves Tampere - PS Kemi Kings | 1-0 | PS Kemi Kings | 3-1 | |
|
|
|
|
10/20 15:30 | | Inter Turku | Inter Turku - HJK Helsinki | 1-3 | HJK Helsinki | 0-3 | |
|
|
|
10/20 15:30 | | KuPs | KuPs - Jyvaskyla JK | 2-1 | Jyvaskyla JK | 1-1 | |
|
|
|
10/20 15:30 | | RoPS Rovaniemi | RoPS Rovaniemi - IFK Mariehamn | 0-3 | IFK Mariehamn | 3-1 | |
|
|
|
10/20 15:30 | | Vaasa VPS | Vaasa VPS - Lahti | 2-1 | Lahti | 1-3 | |
|
|
|
10/20 16:00 | | Krumkachy | Krumkachy - FK Gorodeya | 0-3 | FK Gorodeya | 1-2 | |
|
|
|
10/20 16:00 | | Zapresic | Zapresic - Rudes | 3-1 | Rudes | 2-2 | |
|
|
|
10/20 16:00 | | Zaglebie Lubin | Zaglebie Lubin - Piast Gliwice | 2-2 | Piast Gliwice | 2-0 | |
|
|
|
10/20 16:00 | | Vojvodina Novi S | Vojvodina Novi S - Radnicki Nis | 1-1 | Radnicki Nis | 1-1 | |
|
|
|
10/20 16:00 | | Vysocina jihlava | Vysocina jihlava - Bohemians 1905 | 2-4 | Bohemians 1905 | 2-1 | |
|
|
|
10/20 16:30 | | Austria Lustenau | Austria Lustenau - WSG Wattens | 2-0 | WSG Wattens | 1-1 | |
|
|
|
10/20 16:30 | | FAC Team Fur Wie | FAC Team Fur Wie - FC Liefering | 2-2 | FC Liefering | 2-2 | |
|
|
|
10/20 16:30 | | TSV Hartberg | TSV Hartberg - BW Linz | 2-0 | BW Linz | 2-1 | |
|
|
|
10/20 16:30 | | FC Magna Wiener | FC Magna Wiener - Kapfenberg | 4-2 | Kapfenberg | 2-1 | |
|
|
|
10/20 16:30 | | Fortuna Dusseldo | Fortuna Dusseldo - SV Darmstadt 98 | 1-0 | SV Darmstadt 98 | 2-1 | |
|
|
|
10/20 16:30 | | Ingolstadt | Ingolstadt - FC Heidenheim | 3-0 | FC Heidenheim | 2-1 | |
|
|
|
10/20 16:30 | | Trans Narva | Trans Narva - FC Flora Tallinn | 0-7 | FC Flora Tallinn | 1-2 | |
|
|
|
10/20 16:30 | | Hvidovre IF | Hvidovre IF - Hillerod Fodbold | 3-3 | Hillerod Fodbold | 3-0 | |
|
|
|
10/20 17:00 | | Orebro | Orebro - Halmstads | 0-1 | Halmstads | 2-1 | |
|
|
|
10/20 17:00 | | Midtjylland | Midtjylland - AC Horsens | 4-2 | AC Horsens | 2-1 | |
|
|
|
10/20 17:00 | | Hansa Rostock | Hansa Rostock - VfL Osnabruck | 2-0 | VfL Osnabruck | 1-0 | |
|
|
|
10/20 17:00 | | SG Sonnenhof Gro | SG Sonnenhof Gro - Chemnitzer | 3-1 | Chemnitzer | 2-1 | |
|
|
|
10/20 17:00 | | Cremonese | Cremonese - Brescia | 2-0 | Brescia | 2-1 | |
|
|
|
10/20 17:00 | | Antalyaspor | Antalyaspor - Kasimpasa | 2-1 | Kasimpasa | 3-1 | |
|
|
|
10/20 17:00 | | Goztepe | Goztepe - Alanyaspor | 3-3 | Alanyaspor | 3-2 | |
|
|
|
10/20 17:00 | | AB Copenhagen | AB Copenhagen - Bronshoj | 3-0 | Bronshoj | 1-1 | |
|
|
|
10/20 17:45 | | Concordia Chiajn | Concordia Chiajn - CS Universitatea | 1-2 | CS Universitatea | 0-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Vaduz | Vaduz - Neuchatel Xamax | 0-5 | Neuchatel Xamax | 1-3 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | AJ Auxerre | AJ Auxerre - Quevilly Rouen | 2-1 | Quevilly Rouen | 2-0 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Le Havre | Le Havre - Chateauroux | 1-1 | Chateauroux | 3-2 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Nancy | Nancy - Clermont | 2-2 | Clermont | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Nimes | Nimes - Stade Brestois | 4-0 | Stade Brestois | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Niort | Niort - Bourg Peronnas | 2-0 | Bourg Peronnas | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Orleans US 45 | Orleans US 45 - Lorient | 1-2 | Lorient | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Paris FC | Paris FC - Valenciennes | 3-2 | Valenciennes | 1-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Tours | Tours - Sochaux | 0-1 | Sochaux | 1-1 | |
|
|
|
|
10/20 18:00 | | Groningen | Groningen - Willem II | 0-1 | Willem II | 3-2 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Omniworld Almere | Omniworld Almere - Cambuur Leeuwaar | 1-1 | Cambuur Leeuwaar | 1-2 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Dordrecht | Dordrecht - De Graafschap | 1-1 | De Graafschap | 1-2 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Go Ahead Eagles | Go Ahead Eagles - Jong Ajax (Youth | 4-1 | Jong Ajax (Youth | 1-3 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Helmond Sport | Helmond Sport - Telstar | 1-2 | Telstar | 1-3 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | AZ Alkmaar (Yout | AZ Alkmaar (Yout - Emmen | 2-1 | Emmen | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Jong PSV Eindhov | Jong PSV Eindhov - RKC Waalwijk | 3-2 | RKC Waalwijk | 1-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | FC Utrecht (Yout | FC Utrecht (Yout - MVV Maastricht | 2-1 | MVV Maastricht | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | FC Oss | FC Oss - Den Bosch | 1-1 | Den Bosch | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Fortuna Sittard | Fortuna Sittard - FC Eindhoven | 2-2 | FC Eindhoven | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Volendam | Volendam - NEC Nijmegen | 0-2 | NEC Nijmegen | 2-2 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Zamalek | Zamalek - Smouha SC | 0-3 | Smouha SC | 1-0 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Newcastle Utd U2 | Newcastle Utd U2 - Blackburn U23 | 0-2 | Blackburn U23 | 1-2 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Norwich U23 | Norwich U23 - Southampton U23 | 3-0 | Southampton U23 | 3-0 | |
|
|
|
10/20 18:00 | | Stoke City U23 | Stoke City U23 - West Brom U23 | 4-2 | West Brom U23 | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:15 | | Ayacucho | Ayacucho - Cajamarca | 2-2 | Cajamarca | 1-0 | |
|
|
|
10/20 18:15 | | Banik Ostrava | Banik Ostrava - Sigma Olomouc | 1-1 | Sigma Olomouc | 2-3 | |
|
|
|
10/20 18:20 | | NK Olimpija Ljub | NK Olimpija Ljub - Triglav Gorenjsk | 3-0 | Triglav Gorenjsk | 2-0 | |
|
|
|
10/20 18:30 | | Schalke 04 | Schalke 04 - FSV Mainz 05 | 2-0 | FSV Mainz 05 | 1-1 | |
|
|
|
10/20 18:30 | | FC Wacker Innsbr | FC Wacker Innsbr - SV Ried | 1-1 | SV Ried | 1-0 | |
|
|
|
10/20 18:30 | | Gornik Zabrze | Gornik Zabrze - Korona Kielce | 3-3 | Korona Kielce | 1-0 | |
|
|
|
10/20 18:30 | | Mouscron Peruwel | Mouscron Peruwel - Standard Liege | 1-3 | Standard Liege | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:30 | | Deportivo Riestr | Deportivo Riestr - Club Atletico Mi | 2-1 | Club Atletico Mi | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:30 | | Gibraltar United | Gibraltar United - St Josephs | 3-1 | St Josephs | 1-1 | |
|
|
|
10/20 18:45 | | Saint Etienne | Saint Etienne - Montpellier | 0-1 | Montpellier | 1-0 | |
|
|
|
10/20 18:45 | | Bray Wanderers | Bray Wanderers - Shamrock Rovers | 1-0 | Shamrock Rovers | 1-3 | |
|
|
|
10/20 18:45 | | Dundalk | Dundalk - Bohemians | 0-1 | Bohemians | 3-0 | |
|
|
|
10/20 18:45 | | Limerick FC | Limerick FC - Galway United | 2-2 | Galway United | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:45 | | St. Patricks Ath | St. Patricks Ath - Cork City | 4-2 | Cork City | 1-2 | |
|
|
|
10/20 18:45 | | Al Ahed | Al Ahed - Al-Ansar(LIB) | 0-0 | Al-Ansar(LIB) | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:45 | | Prestatyn | Prestatyn - Bangor City FC | 4-2 | Bangor City FC | 1-2 | |
|
|
|
10/20 18:45 | | Ballyclare Comra | Ballyclare Comra - HW Welders | 4-3 | HW Welders | 2-1 | |
|
|
|
10/20 18:45 | | Padova | Padova - Bassano | 1-0 | Bassano | 1-1 | |
|
|
|
10/20 19:00 | | West Ham United | West Ham United - Brighton Hove Al | 0-3 | Brighton Hove Al | 1-0 | |
|
|
|
10/20 19:00 | | Ards FC | Ards FC - Warrenpoint Town | 2-1 | Warrenpoint Town | 3-1 | |
|
|
|
10/20 19:00 | | Bari | Bari - Cittadella | 4-2 | Cittadella | 1-1 | |
|
|
|
10/20 19:00 | | Osasuna | Osasuna - Barcelona B | 2-2 | Barcelona B | 1-1 | |
|
|
|
10/20 19:00 | | Aberystwyth Town | Aberystwyth Town - The New Saints | 1-2 | The New Saints | 1-2 | |
|
|
|
10/20 19:15 | | SP Libertas | SP Libertas - Tre Fiori | 2-1 | Tre Fiori | 3-1 | |
|
|
|
10/20 19:15 | | Virtus | Virtus - Fiorentino | 1-0 | Fiorentino | 1-1 | |
|
|
|
10/20 19:30 | | Estoril | Estoril - Boavista (RJ) | 0-3 | Boavista (RJ) | 2-1 | |
|
|
|
10/20 20:30 | | Comerciantes Uni | Comerciantes Uni - Juan Aurich | 3-2 | Juan Aurich | 2-0 | |
|
|
|
10/20 21:00 | | Willy Serrato | Willy Serrato - Santa Rosa | 1-1 | Santa Rosa | 1-1 | |
|
|
|
10/20 21:00 | | Union San Felipe | Union San Felipe - Santiago Morning | 1-1 | Santiago Morning | 1-1 | |
|
|
|
10/20 21:15 | | Guarani SP | Guarani SP - Juventude | 2-0 | Juventude | 1-1 | |
|
|
|
10/20 22:30 | | CRB AL | CRB AL - Boa Ec | 1-1 | Boa Ec | 1-0 | |
|
|
|
10/20 22:30 | | Nautico Capibari | Nautico Capibari - ABC RN | 1-2 | ABC RN | 1-0 | |
|
|
|
10/20 23:30 | | Ceara | Ceara - Figueirense | 2-2 | Figueirense | 2-0 | |
|
|
|
10/20 23:30 | | Barnechea | Barnechea - Nublense | 1-1 | Nublense | 2-0 | |
|
|
|
10/20 23:30 | | Louisville City | Louisville City - Bethlehem | 4-0 | Bethlehem | 2-1 | |
|
|
|